Associated Numbers
SAM-C9067
|
11131760 |
Mahle |
|---|---|
|
31826N |
WAI |
|
320506092 |
PSH |
|
3708100AED01 |
Great Wall Motors |
|
3708100ED01 |
Great Wall Motors |
|
AZE2224 |
Mahle |
qdj1311
Specifications
| Kilowatt | 2.0 kW |
| No./Mount holes | 2 qty |
| No./Mount holes with thread | 2 qty |
| No./Teeth | 9 qty |
| Pinion at Rest (B) | 18 mm |
| Rotation | ACW |
| Spigot Diameter (A) | 82.00 mm |
| Voltage | 12 V |
Vehicle Applications
| Make | Model | Type | Year |
|---|---|---|---|
| GREATWALL | |||
| HAVAL |
View your shopping basket or Browse other items in Starter Motors.


