or four payments of $8231.89
with
Learn More
Specifications
| Kilowatt | 18.00 kW |
| Length (L.1) | 516.00 mm |
| No./Mount holes | 0 qty |
| No./Mount holes with thread | 0 qty |
| No./Teeth | 12 qty |
| Pinion at Rest (B) | 42.00 mm |
| Rotation | CW |
| Spigot Diameter (A) | 90.00 mm |
| Voltage | 24 V |
View your shopping basket or Browse other items in Starter Motors.





